Zobrazit PC verzi
Právě se nacházíte zde:  »  ivysehrad.cz  »  Autoři  »  Whitton Hana

Whitton Hana

 Hana Whitton vystudovala na Filozofické fakultě Univerzity. Poté působila v řadě českých nakladatelství a zároveň překládala. Nyní žije se svým manželem ve Velké Británii, kde se věnuje práci literární agentky a vlastní tvorbě. Píše příběhy inspirované vlastním životem (Jak si na anglické zahrádce vypěstovat českého trpaslíka, Jak se po anglicku vytratit v Anglii, Jak se dostat z Anglie do Zywce a zase zpátky, Moje anglická babička,  Jak nemít na pikniku o jeden sendvič míň), historické romány (Eliška Přemyslovna, Karel IV., Anna Česká, Anežka Česká, Císařova hvězda-Rudolf II., Ve stínu knížecího stolce, Ten, který se měl stát králem, Větrná hůrka rodiny Bronteových, a další) a  detektivky (Čtvrtý jezdec Apokalypsy, Sedmý hřích se trestá smrtí).

Spolu s manželem Paulem napsali knížku o anglických reáliích (Life and Culture in the U.K.) a “literární toulky” anglickou literaturou (Toulky literární Anglií).

Spolupracuje také s Českým rozhlasem (pořady o Velké Británii), který odvysílal knihu Moje anglická babička jako četbu na pokračování. Řada jejích titulů vychází též jako audioknihy.

 

Řadit podle:

Eliška Přemyslovna / Audiokniha

Whitton Hana

Historický román z pera zkušené autorky

 

  • Vydáno: 6. 11. 2017
  • Vydání: 1.
  • Vazba: 1 CD ve formátu MP3
  • Počet stran: 7 hodin
  • EAN: 8594015313047
Doporučená prodejní cena: 349 Kč
U nás ušetříte: 52 Kč
Naše cena dnes: 297 Kč

Koupit
knih na stránku

Staňte se fanouškem

Facebook

Ediční plán
Jaro / léto 2020

Ediční plán
Jaro / léto 2020

Literatura s názorem / sborník

Literatura s názorem / sborník

Nakladatelství Vyšehrad
Nakladatelství Vyšehrad
na sociálních sítích
Facebook