Zobrazit PC verzi
Právě se nacházíte zde:  »  ivysehrad.cz  »  Zdraví a životní styl  »  77 inspirací pro zdravý život / včetně 140 zdravých receptů, 40 zdravotních studií a informací o léčivých potravinách, ...


Ukázka z knihy

77 inspirací pro zdravý život
včetně 140 zdravých receptů, 40 zdravotních studií a informací o léčivých potravinách, ...

Autor:

Co recept, to krůček ke zdraví

Bývalý  šéfkuchař  restaurace Country Life sepsal své nejoblíbenější  recepty na chutná a každému dostupná  jídla, ale v knížce nejde ani tak o recepty, jako o celkový pohled na život: přináší řadu inspirací, jak si pomocí vhodné a vyvážené stravy chránit zdraví.

  • Vydáno: 11. 5. 2015
  • Vydání: 1.
  • Formát: 215x220 mm
  • Vazba: Brožovaná
  • Počet stran: 184
  • EAN: 9788074294853
Doporučená prodejní cena: 298 Kč
U nás ušetříte: 45 Kč
Naše cena dnes: 253 Koupit
Koupit

Další informace o knize

Jestliže hledáte zdravou a chutnou alternativu k běžnému stravování s prokázanými příznivými zdravotními účinky, jste na správné stopě: Roman Uhrin, bývalý šéfkuchař restaurace Country Life, ve své nové knize sepsal své nejoblíbenější recepty na chutná a každému dostupná jídla. Atraktivitu této „zdravé kuchařky“ umocňuje kromě autentické fotogalerie z autorovy kuchyně především jednoduchá a rychlá úprava receptů, které jsou doplněny informacemi o léčebných účincích použitých potravin. V úvodní části naleznete řadu „inspirací“ pro zdravé vaření a ochucování potravin, a také tipy pro zdravé hubnutí včetně vzorového denního menu, zdravotních studií a praktických rad.

Recepty, jež kniha přináší, jsou doporučeny při predispozicích či při onemocněních srdce (infarkt, vysoký tlak, zvýšený cholesterol), dále rakovině, cukrovce, artróze, nadváze apod. V neposlední řadě jsou určené všem, kdo chtějí předejít civilizačním chorobám, ozvláštnit a „ozdravit“ svůj jídelníček, či prostě fandům zdravé výživy.

Kniha  vychází  ve spolupráci  s Prameny  zdraví,  o.s.

Komentáře ke knize

1.  5. 6. 2015 10:45

Vřele doporučuji. Spousta inspirace a zajímavých studií. Informace jsou překvapivě jednoduché a přitom funkční. Výborná je taky Uhrinova kuchařka Nevařte podle kuchařek.

Přidat příspěvek
Vložit názor *
*

Staňte se fanouškem

Facebook

Ediční plán
Jaro / léto 2019

Ediční plán
Jaro / léto 2019

Literatura s názorem / sborník

Literatura s názorem / sborník

Nakladatelství Vyšehrad
Nakladatelství Vyšehrad
na sociálních sítích
Facebook