Zobrazit PC verzi
Právě se nacházíte zde:  »  ivysehrad.cz  »  Kontakty

Kontakty

Vyšehrad 

člen skupiny Albatros Media

IČ: 28377141, DIČ: CZ28377141

zapsán u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 14206

Na Pankráci 30/1618, 140 00 Praha 4
 

Programový ředitel: Ing. Pravomil Novák
mobil: 777 710 690
e-mail: Pravomil. Novak@albatrosmedia.cz

 

Redakce:

Šéfredaktor: Mgr. Martin Žemla, Ph.D.
mobil: 777 238 287
e-mail:  Martin.Zemla@albatrosmedia.cz

Marie Válková
mobil: 777 710 696
e-mail:  Valkova@ivysehrad.cz

Mgr. Radka Fialová
mobil: 776 066 367
e-mail: Radka.Fialova@albatrosmedia.cz

Mgr. Filip Outrata, Ph.D
mobil: 777 233 775
e-mail:  Filip.Outrata@albatrosmedia.cz

Mgr. Adéla Tošovská
mobil: 775 601 879
e-mail: Adela.Tosovoska@albatrosmedia.cz

Mgr. Alena Snelling
mobil: 607 012 006
e-mail: Alena.Snelling@albatrosmedia.cz

Jitka Suchá
mobil: 777 710 694
e-mail:  Jitka.Sucha@albatrosmedia.cz

 

Technická výroba:

ing. Vladimír Verner
mobil: 777 710 691
e-mail:  Vladimir.Verner@albatrosmedia.cz

František Jakubec 
mobil: 
e-mail: Frantisek.Jakubec@albatrosmedia.cz

Kateřina Urbanová
mobil: 
e-mail: Katerina.Urbanova@albatrosmedia.cz

 

Brand manager:

ing. Michaela Priesolová

mobil: 602 508 745

e-mail: Michaela.Priesolova@albatrosmedia.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Staňte se fanouškem

Facebook

Ediční plán
Jaro/léto 2018

Ediční plán
Jaro/léto 2018

Literatura s názorem / sborník

Literatura s názorem / sborník

Nakladatelství Vyšehrad
Nakladatelství Vyšehrad
na sociálních sítích
Facebook