Zobrazit PC verzi
Právě se nacházíte zde:  »  ivysehrad.cz  »  Devatero pohádek / Audiokniha  »  Devatero pohádek - Klub knihomolů

Devatero pohádek - Klub knihomolů

Vyhrajte audioknihu Čapkových pohádek

Devatero-pohadek-perex

Alespoň některé knihy z bohaté tvorby Karla Čapka by měl znát každý, proč tedy s poznáváním nezačít už v útlém věku? Pokud jsou vaše děti na čtení ještě malé, pořiďte jim CD s výběrem pohádek, které stačí pustit v přehrávači. Hlas Vlastimila Brodského učiní poslech ještě příjemnějším.

 

Pohádky Karla Čapka vyprávěné Vlastimilem Brodským

Čapkovy pohádky bychom mohli považovat za vzor moderní tvorby pro děti. A podání Vlastimila Brodského za vzor pohádkového vyprávění na mikrofon. Vždyť vyprávění pohádek na dobrou noc bylo jeho mistrně zvládnutou rolí na rozhlasových vlnách. Autor i jeho interpret patřili k výrazným osobnostem a měli dokonalý cit pro rodnou řeč. Na CD najdeme výběr z Devatera pohádek: Pohádka ptačí, Pohádka tulácká a Pohádka vodnická.
Kniha Devatero pohádek a ještě jedna od Josefa Čapka jako přívažek stále patří mezi neoblíbenější české pohádkové knihy. Poprvé vyšla v roce 1931 a od té doby se dočkala mnoha reedic, vybrané pohádky také televizního a filmového zpracování – a samozřejmě byly upraveny i pro rozhlas.

 

Devatero pohádek

Autor: Karel Čapek

Vydalo: nakladatelství Vyšehrad
Interpret: Vlastimil Brodský
Ilustrace: Josef Čapek
Délka: 1 hodina
Vydáno: 9/2014

Přečtěte si více o audioknize Devatero pohádek, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Vyšehrad.

Nakladatelství Vyšehrad se se svými zhruba 80 tituly ročně se řadí mezi dvacítku největších českých nakladatelů. V řadě tematických oblastí – v historii a literatuře faktu, ve filosofii a teologii, v beletrii, zahrnující jak prózu, tak poezii, v dárkových publikacích, v kuchařkách a knihách věnovaných otázkám zdraví – se snaží nabídnout kvalitní literaturu novou i léty prověřenou.

 

Vyhrajte audioknihu Devatero pohádek

Potěšte své děti novým vydáním známých pohádek od Karla Čapka, které tentokrát nemusí samy číst, ale mohou jen poslouchat. Jistě i vy si budete některé klasické příběhy stále pamatovat ze svých dětských let. Stačí s nostalgií zavzpomínat a poslechnout si vyprávění Vlastimila Brodského společně s dětmi.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Vyšehrad vám právě nyní přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou audioknihu Devatero pohádek vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o audioknihu Devatero pohádek
probíhá od 9. října do 22. října 2014.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

http://www.klubknihomolu.cz/109754/vyhrajte-audioknihu-capkovych-pohadek/Zpět na knížku "Devatero pohádek / Audiokniha ".

Staňte se fanouškem

Facebook

Ediční plán
Jaro/léto 2018

Ediční plán
Jaro/léto 2018

Literatura s názorem / sborník

Literatura s názorem / sborník

Nakladatelství Vyšehrad
Nakladatelství Vyšehrad
na sociálních sítích
Facebook