Zobrazit PC verzi
Právě se nacházíte zde:  »  ivysehrad.cz  »  Žena a muž v rodině  »  Žena a muž v rodině - Liberecký deník, kultura regionu

Žena a muž v rodině - Liberecký deník, kultura regionu

Liberecká kniha má křest v Praze

9.2.2015    Liberecký deník    str. 07    Kultura regionu

    (red)       

 Žena a muž v rodině psali odborníci

Ludmila Trapková a Vladislav Chvála

JE ZAJÍMAVÁ

 

Praha, Liberec – Literární kavárna knihkupectví Academia v Praze na Václavském náměstí zažije zítra od 16.00 křest knihy trojice Pavla Loucká (autorka), Ludmila Trapková (klinická psycholožka) a Vladislav Chvála (sexuolog). Událost je to přitom „tak trochu liberecká“, neboť psycholožka i sexuolog jsou právě z Liberce.

                Na setkání zve vydavatelství Vyšehrad, které knihu vydalo.

                Kniha je vyústěním dvacet let trvajícího dialogu klinické psycholožky Ludmily Trapkové a sexuologa Vladislava Chvály ze Střediska komplexní terapie psychosomatických poruch v Liberci. Na stránkách knížky se odehrává zcela nevšední „trojrozhovor“– Ludmilu Trapkovou a Vladislava Chválu doplnila ještě bohemistka, redaktorka časopisu Psychosom Pavla Loucká. Právě ona živý dialog dvou rodinných psychoterapeutů svými otázkami zpřístupňuje širšímu okruhu zájemců.

                Čtenáři se také dozvědí, jaký je rozdíl mezi mužským a ženským jazykem a jak jejich vzájemné vyvažování ovlivňuje zdraví členů rodiny, co očekává muž od ženy a žena od muže, nebo v čem se liší ženská a mužská sexualita, jaký vliv má tento rozdíl na vývoj sexuální identity dítěte i dost dalšího zajímavého.

 

Foto popis|

Region| Severní Čechy

 

Stejná zpráva vyšla také v dalších 2 titulech: Českolipský deník, Jablonecký deník   

 

 Zpět na knížku "Žena a muž v rodině".

Staňte se fanouškem

Facebook

Ediční plán
Jaro / léto 2019

Ediční plán
Jaro / léto 2019

Literatura s názorem / sborník

Literatura s názorem / sborník

Nakladatelství Vyšehrad
Nakladatelství Vyšehrad
na sociálních sítích
Facebook