Zobrazit PC verzi
Právě se nacházíte zde:  »  ivysehrad.cz  »  Henry a jeho hosté  »  Henry a jeho hosté - Instinkt

Henry a jeho hosté - Instinkt

NOVÉ KNIHY

12.3.2015    Instinkt    str. 48    Kultura

Deon Meyer Ďáblova hora (Moba) Bývalý voják přijde o syna, bere spravedlnost do svých rukou a stává se z něj zabiják. Krimithriller z prostředí Jihoafrické republiky v hlavní roli s vyšetřovatelem Bennym Grisselem, bojujícím se závislostí na alkoholu.

A. M. Homesová Kéž je nám odpuštěno (Host) Úspěšný televizní producent George se dopustí násilného činu a jeho bezdětný bratr Harold na sebe musí vzít roli náhradního rodiče a opatrovníka. Pomoc hledá, kde se dá.

Štěpán Kopřiva Rychlopalba (Crew) Co kdyby u vás jednoho dne zazvonila policie a sdělila vám, že už několik let ubližujete vlastnímu dítěti a nevíte o tom? Mistr české akční fantasy se odklonil od svého dosavadního žánru a přišel s moderní detektivkou.

P. G. Wodehouse Henry a jeho hosté (Vyšehrad) První české vydání románu proslulého anglického humoristy, jehož postava vychytralého komorníka Jeevese mocně inspirovala „našeho“ Saturnina Zdeňka Jirotky.

Lucy Dawsonová Ten, kdo odešel (Domino) Molly Greenová jednoho dne pošle nezávaznou zprávu svému bývalému příteli. Spustí tím lavinu událostí, díky nimž se z jejího dosud poklidného života stane peklo.

 

Foto popis|

 

 Zpět na knížku "Henry a jeho hosté".

SLEVA
15%
na tituly zakoupené
na webu
SLEVA
20%
při nákupu
v expedičním skladu >>

Staňte se fanouškem

Facebook

Čtení - Literatura s názorem 2/2017

Stáhnout čtení - Literatura s názorem 2/2017

Ediční plán
Podzim / zima 2017

Ediční plán
Podzim / zima 2017

Literatura s názorem / sborník

Literatura s názorem / sborník

Nakladatelství Vyšehrad
na sociálních sítích
Facebook