Zobrazit PC verzi
Právě se nacházíte zde:  »  ivysehrad.cz  »  Jack Nicholson  »  Jack Nicholson - Blesk magazín

Jack Nicholson - Blesk magazín

Čtení o Nicholsonovi, I LEVNÉ POHÁDKY

19.12.2014    Blesk magazín    str. 26    Tipy na dárky

    (brt)       

KNIHY

 

Nejlevněji pořídíte pohádky od Blesku, potěšit pohá herce Jacka Nicholsona těšit můžete fandy herc i zpěvačky Hany Hegerové, na výběr máte také řadu napínavých titulů.

 

Zodiac

 

Gary L. Stewart a Susan Mustafa

 

Gary L. Stewart začal v devětatřiceti pátrat po tom, kdo je, nebo byl jeho otec. Po dvou letech se začal utvrzovat v tom, že je synem zabijáckého monstra jménem Zodiac. Co ho k hrůznému poznání dovedlo?

 

Se zvířátky za vrátky

 

Milada Motlová

 

Nejenže děti v téhle knížce objeví oblíbená zvířátka, navíc se s nimi i leccos naučí. Bohatě ilustrované hrátky, říkanky a hádanky totiž pomáhají předškolním dětem s řečí, myšlením a tvořivostí.

 

Vědomosti v kostce

 

Neznáte odpovědi na zvídavé otázky dětí, ať už jde o historii, vesmír, lidské tělo nebo zvířecí říši? Všechny potřebné odpovědi lze najít zde, a to pěkně a jednoduše vysvětlené, že jim porozumí každý.

 

Tady a teď

 

Adele Parks

 

Pořád čekáte na toho pravého? Tady je důkaz, že stačí jedna cesta letadlem a váš život může být vzhůru nohama. Jako v případě životní optimistky Joanny a naopak zahořklého cynika Deana.

 

Jack Nicholson

 

Marc Eliot

 

Jeho skvělé herecké výkony obdivujeme, o jeho životě jsme toho ale moc nevěděli. Autor v knize popisuje Nicholsona, držitele tří Oscarů, jako bouřliváka Hollywoodu s řadou afér s kolegyněmi i jeho těžké dětství.

 

Seznam smrti

 

Frederick Forsyth

 

Mistr špionážních a politických thrillerů je ve formě! Důkazem je román o agentovi tajné vládní agentury TOSA, která má za úkol hledat a zabíjet teroristy. V čele jeho seznamu je nyní Kazatel, který nechal zabít jeho otce.

 

Brambory na vloupačku

 

Catharina Ingelman-Sundberg

 

Zábavná kriminálka s pěticí nudících se a nespokojených obyvatel domova důchodců. A tak jeden z nich dostane nápad: spáchají trestný čin, a dostanou se tak do vězení, kde jistě bude větší vzrůšo.

 

Coco Chanel – Pohled zblízka

 

Lisa Chaney

 

Zatím nejdůkladněji zpracovaný příběh dámy, která se z chudých poměrů vyšvihla k velkému společenskému úspěchu a způsobila revoluci v odívání. A také byla múzou a milenkou Picassa nebo Dalího.

 

Dobrodružství Mořských vlků

 

Vojtěch Steklač

 

Kouzelný komiks pro děti, který vycházel na přelomu šedesátých a sedmdesátých let v Ohníčku. Tady je všech pět příběhů, které dodnes zůstaly čtivé a vtipné, pohromadě, navíc byly barevně zrekonstruované.

 

Temné šílenství

 

Wulf Dorn

 

Psychiatr Jan Forstner dostává kytice růží a nachází dárky před domovními dveřmi. Milostným vyznáním nepřikládá váhu, ale když si je spojí s nečekanou vraždou, ví, že se jeho nápadnice nezastaví před ničím.

 

Deníky dávného prokletí

 

Stephen Jones

 

Horor, od kterého se nikdo nedokáže odtrhnout! Hannah společně se svým manželem a dcerkou prchají před vražedným nebezpečím, které její rodinu pronásleduje už téměř dvě stě let.

 

50 pohádek, které musí každý znát

 

Perfektní dárek za pouhých 39 korun, který pohodlně koupíte na stáncích. Klasické i lidové pohádky z celého světa tady navíc doplňuje dvanáct super omalovánek.

 

Hana Hegerová -Lásko prokletá

 

Miroslav Graclík

 

Jaký život prožila naše nejlepší šansoniérka, kterou všichni známe díky Levandulové nebo Čerešním? Jak líčí Miroslav Graclík a řada lidí blízkých, zpěvačka zdaleka ne vždy měla na růžích ustláno.

 

Foto popis|Zpět na knížku "Jack Nicholson".

Staňte se fanouškem

Facebook

Ediční plán
Podzim / zima 2018

Ediční plán
Podzim / zima 2018

Literatura s názorem / sborník

Literatura s názorem / sborník

Nakladatelství Vyšehrad
Nakladatelství Vyšehrad
na sociálních sítích
Facebook