Zobrazit PC verzi
Právě se nacházíte zde:  »  ivysehrad.cz  »  Jack Nicholson  »  Jack Nicholson - Facestar

Jack Nicholson - Facestar

 

JACK NICHOLSON SVLEČENÝ DO NAHA: VŠE, CO JSTE KDY CHTĚLI VĚDĚT O ŽIVOTĚ SLAVNÉHO HERCE!

Vydal OP/ToK/ Redakce facestar  |   Publikováno 10. 12. 2014   |   foto archiv 2 Media

  • 1 / 1

O fenomenálním herci Jacku Nicholsonovi toho moc nevíme. Rozhovory novinářům poskytuje jen zřídka a zásadně v nich nerozebírá svoje soukromí. O to více se stává kniha Marca Eliota, která pojednává o jeho životě, zajímavou. Čtení o životě herce, který si svým umem vydobil tři Oscary bude rozhodně výborným vánočním dárkem.

Uznávaný autor knihy Marc Eliot již napsal publikace o Michaelu Douglasovi, Sdtevu McQueenovi, Paulu Simonovi a dalších známých osobnostech. Do života Jacka Nicholsona nyní vnáší nové světlo. Ve své práci vychází z obšírného bádání i rozhovorů se zasvěcenci, kteří tohoto vynikajícího herce znají nejlépe.

V knize se dočteme právě o těch kapitolách jeho života, které doposud byly zahaleny rouškou tajemna: O jeho ne zrovna lehkém dětství v New Jersey, kdy veškerá tíha starosti o rodinu ležela na bedrech matky a hrozilo, že vypluje na povrch nepříjemné tajemství jeho pravého původu, o nevázaném nočním životě s Warrenem Beattym, o vášnivých vztazích se začínajícími herečkami, například Michelle  Phillipsovou, Anjelikou Hustonovou a Larou Flynn Boyleovou a též o spolupráci s tak skvělými režiséry a kolegy, jako jsou Dennis Hopper, Stanley Kubrick, Roman Polanski či Meryl Streepová.

Publikace poutavým způsobem mapuje pět desítek let trvající kariéru Jacka Nicholsona, která mu mimo jiné vynesla dvanáct nominací na Oscara (tři proměnil), sedm Zlatých glóbů a legendární role ve filmech Bezstarostná jízda, Malé životní etudy, Cena za něžnost, Osvícení, Přelet nad kukaččím hnízdem a dalších.

Široký prostor dostává i jeho soukromý život, který je neméně dobrodružný - plný krásných žen, bujarých večírků, ale také alkoholu a drog. Chcete se o této osobnosti, která se nesmazatelně zapsala do filmové historie, dozvědět více? Chcete udělat radost fanouškům jeho filmových rolí či někomu, koho zajímají životy slavných osobností? Kniha Marca Eliota Jack Nicholson je rozhodně tím pravým dárkem.

http://www.facestar.cz/FUN/jack-nicholson-svleceny-do-naha-vse-co-jste-kdy-chteli-vedet-o-zivote-slavneho-herce/Zpět na knížku "Jack Nicholson".

Staňte se fanouškem

Facebook

Ediční plán
Podzim / zima 2019

Ediční plán
Podzim / zima 2019

Literatura s názorem / sborník

Literatura s názorem / sborník

Nakladatelství Vyšehrad
Nakladatelství Vyšehrad
na sociálních sítích
Facebook