Zobrazit PC verzi
Právě se nacházíte zde:  »  ivysehrad.cz  »  Obrazy z kulturních dějin ruské religiozity  »  Obrazy z kult. dějin ruské religiozity - Kutnohorský deník - Měsíc čtenářů

Obrazy z kult. dějin ruské religiozity - Kutnohorský deník - Měsíc čtenářů

Měsíc čtenářů zahájí tradiční maraton čtení

26.2.2015    Kutnohorský deník    str. 01    Titulní strana

    (zd)       

Kutná Hora – Měsíc březen je každoročně měsícem čtenářů a knihovna v Kutné Hoře si pro toto období vždy připravuje pestrý program. Jinak tomu nebude ani letos.

            Měsíc čtenářů v Kutné Hoře začne hned v pondělí, kdy bude na programu tradiční maraton čtení. Číst se tentokrát bude z knih Jana Drdy a do akce se zapojí nejen samotná knihovna, ale i některé školy ve městě. Na slavnostní okamžik dojde pak ve čtvrtek 5. března, kdy vedení knihovny ocení své nejaktivnější čtenáře. Březen přinese ale i zajímavé přednášky. Ty se budou věnovat rozličným tématům. Hned první přednáška, která se odehraje v úterý 3. března, bude věnována včelařství. Ve čtvrtek 5. března bude následovat přednáška Jakuba Glinze o Íránu a 25. března pohovoří Martin C. Putna o své nové knize Obrazy z kulturních dějin ruské religiozity.

            Na své si přijdou i děti. Na 17. března je připravena interaktivní lekce s Alicí Tesařovou, Anglické čtení pro děti. Na konci měsíce se pak děti pobaví při tradiční Noci s Andersenem, kdy opět v prostorách dětského oddělení knihovny přespí.

 

Region| Střední ČechyZpět na knížku "Obrazy z kulturních dějin ruské religiozity".

Staňte se fanouškem

Facebook

Ediční plán
Jaro / léto 2019

Ediční plán
Jaro / léto 2019

Literatura s názorem / sborník

Literatura s názorem / sborník

Nakladatelství Vyšehrad
Nakladatelství Vyšehrad
na sociálních sítích
Facebook