Zobrazit PC verzi
Právě se nacházíte zde:  »  ivysehrad.cz  »  Vaříme v titanovém nádobí  »  Vaříme v titanovém nádobí - Blesk hobby

Vaříme v titanovém nádobí - Blesk hobby

Do vaší knihovničky
| 11.3.2009 | : Rozcestník | : 51

Vaříme v titanovém nádobí Pořídili jste si do kuchyně nové titanové nádobí a nevíte, jak v něm vařit? Pomůže vám nová kuchařka Kariny Havlů, která vám ukáže, že vařit a péct se dá i bez velkého množství tuku.
Nakladatelství Vyšehrad, brož., 127 str., 128 Kč Dobré rady do zahrady Máte spoustu zahrádkářských dotazů a nevíte si s nimi rady? Všechny odpovědi přináší bohatě ilustrovaná publikace. Dozvíte se například, zda můžete ponechat zahradu v zimě svému osudu, jak si poradit s kompostem, co dělat, abyste se mohli spolehnout na bohatou úrodu peckovin, jestli platí pro péči o stálezelené dřeviny zvláštní pravidla a mnoho jiných užitečných doporučení. Nakladatelství Svojtka&Co., váz., 160 str., 349 Kč Káva, putování za tajemstvím kávových specialit Máte rádi rozpustnou kávu?
A rádi experimentujete v kuchyni? Pak vám jistě zachutnají recepty z neobvyklé kuchařky, u každého se použila káva Nescafé.
Pocházejí z oblastí, kde se káva pěstuje, tedy z Jižní Ameriky, Afriky a Asie (celkem jde o 18 států). Naláká vás třeba havajské srnčí na pomeranči, honácký salát s makrelou nebo bogotský guláš z hovězího s noky? Nescafé, váz., 174 str., 499 Kč + dobírka Babiččiny dobré rady Víte, jak zachránit přesolenou omáčku, zastavit škytavku nebo vyčistit šaty od vytrvalé skvrny?
Naše babičky si věděly rady, přes 300 jejich návodů a triků, jak zvládnout většinu domácích patálií, přináší nová publikace.
REBO, 144 str., váz., 249 Kč

Foto autor| foto: Správa NP a CHKO Šumava, Muzeum perníku, autorka, www.shutterstock.com a archiv firem

O autorovi| Text: Olga Trešlová


Zpět na knížku "Vaříme v titanovém nádobí".

Staňte se fanouškem

Facebook

Ediční plán
Podzim / zima 2019

Ediční plán
Podzim / zima 2019

Literatura s názorem / sborník

Literatura s názorem / sborník

Nakladatelství Vyšehrad
Nakladatelství Vyšehrad
na sociálních sítích
Facebook