Zobrazit PC verzi
Právě se nacházíte zde:  »  ivysehrad.cz  »  Záda, která cvičí, nebolí  »  Záda, která cvičí, nebolí / Cvičíme podle Ludmily Mojžíšové - Text na záložce

Záda, která cvičí, nebolí / Cvičíme podle Ludmily Mojžíšové - Text na záložce

Vzhledem k našemu sedavému způsobu života se dnes bolest zad stala skutečným problémem, neřkuli civilizační chorobou. Nezbývá než pomoci si zaručeným prostředkem – speciálním cvičením. Časté dotazy pacientů na metodu Ludmily Mojžíšové vedly fyzioterapeutku dr. Simonu Sedlákovou k „oprášení“ osvědčených cviků, které se každý může snadno naučit a které lze provádět každý den. Kromě fotografií a popisků k jednotlivým cvikům zde nalezneme zásady cvičení a kapitolu věnovanou ergonomii. Osobní vzpomínkou na paní Mojžíšovou doplnil knihu MUDr. Jan Hnízdil z Centra komplexní péče v Dobřichovicích.

MUDr. Jan Hnízdil (*1958), internista a rehabilitační lékař, autor či spoluautor řady odborných článků a publikací, například: „Bolesti zad, mýty a realita“, „Jak vyrobit pacienta“, „Artróza v komplexním přístupu“, „Jak léčit nemoc šílené medicíny“, „Doping aneb zákulisí vrcholového sportu“ a další. Věnuje se komplexní, psychosomatické medicíně. Působí v Centru komplexní péče v Dobřichovicích.

 Zpět na knížku "Záda, která cvičí, nebolí".

Staňte se fanouškem

Facebook

Ediční plán
Podzim / zima 2019

Ediční plán
Podzim / zima 2019

Literatura s názorem / sborník

Literatura s názorem / sborník

Nakladatelství Vyšehrad
Nakladatelství Vyšehrad
na sociálních sítích
Facebook