Literatura s názorem

Sabina Chalupová


Výtvarnice, grafička a ilustrátorka.

Související akce a aktuality:

Fotografie ze křtu knihy Paví hody

Fotografie ze křtu knihy Paví hody
Akce
Po budějovickém křtu, který se konal 8. září v kavárně Lanna, proběhlo druhé pražské přivítání nového románu Jana Štiftera Paví hody. Společně s detektivkou Nalezení Jiřího Březiny jsme knihu představili v pražských Kasárnách Karlín. Oba autoři se potkali už na letním Svinenském čtení, které pořádá právě náš kmenový autor Jan Štifter, autor knih Kathy, Café Groll, Světlo z Pauliny a především oblíbeného Sběratele sněhu. Děkujeme kmotrům Báře Basikové a Josefu Klímovi, kteří oběma knihám popřáli hodně čtenářů.

Uvedení knihy TAM TAM

Uvedení knihy TAM TAM
Akce
Srdečně vás zveme na prezentaci knihy indiánského autora Tommyho Orangea TAM TAM, která proběhne v pondělí 25. října 2021 v 19 hodin v Božské lahvici na Praze 1. Moderovat akci bude redaktorka Alena Snelling a svoji účast přislíbily překladatelka Alžběta Ambrožová, kanadistka Klára Kolínská, etnografka Tereza Melicharová a amerikanistka Františka Schormová.

Vyšehrad newsletter

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.