Literatura s názorem

Novinářem v Číně 2

Nezešílet!

Tomáš Etzler

Další várka syrových příběhů ze života známého novináře v Číně

Ponořte se do víru zážitků jeho asijské dekády, vydala by na několik lidských životů. Jak vývoj Číny ovlivnila politika jednoho dítěte? Jaké je zde postavení žen? Jaký byl laureát Nobelovy ceny Liou Siao-po, nejznámější čínský disident? Máme se bát rozpínavosti Číny? Podařilo se udělat z ostrova Chaj-nan Havaj východu? Jak vznikal Etzlerův dokumentární film Nebe? Nahlédněte do života běžných Číňanů a života zahraničního novináře, který přinášel zpravodajství z totalitní země.

Číst více
469,00 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly z řady "Novinářem v Číně"

Detailní informace

Počet stran 376
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 02.11.2023
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,655 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
EAN 9788076018747
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Recenze

Deník N - Hulvátem v Číně: Tomáš Etzler se druhým bestsellerem vrací ke svému čínskému dobrodružství

„Tomáš Etzler i v novém pokračování knihy Novinářem v Číně podstupuje svéráznou autoterapii. Svou práci miluje, ale zemi, v níž ji vykonává, nesnáší. Je to skvělý a zkušený profesionál a zároveň emocím věčně podléhající cholerik nešetřící vulgarismy. A čtenáři to opět milují, kniha je záhy po vydání bestsellerem. Jaké je tajemství jejího úspěchu?"

kultura21.cz - Novinářem v Číně 2. Nezešílet! Druhý díl vzpomínek, dojmů a zážitků Tomáše Etzlera

„Ryze osobní zpověď nabitá silnými lidskými a dobrodružnými příběhy, postřehy ze života v Číně, Hongkongu a jinde v Asii vychází také jako e-kniha a audiokniha, kterou namluvil autorův bratr, herec Miroslav Etzler."

Autor knihy

Tomáš Etzler Tomáš Etzler

Tomáš Etzler


Tomáš Etzler je český novinář, který v letech 2007 až 2014 působil jako stálý zpravodaj České televize v Číně. V roce 1999 začal pracovat pro CNN jako editor zpráv a poté působil pět let jako válečný zpravodaj CNN na Haiti, v Iráku a v Afghánistánu. Za svou práci obdržel řadu ocenění včetně ceny Emmy, kterou získal jako první Čech v roce 2008. Během svého působení v Číně připravil a prezentoval přes pět set reportáží a živých vstupů.

Zobrazit profil autora

Vyšehrad newsletter

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.