Tak pravil Zarathustra (audiokniha) | Albatros media
Literatura s názorem

Tak pravil Zarathustra (audiokniha)


Friedrich Nietzsche

Výběr z proslulého díla slavného německého myslitele nyní jako audiokniha v režii známé rozhlasové režisérky Hany Kofránkové

Výběr z proslulého díla slavného německého myslitele nyní jako audiokniha v režii známé rozhlasové režisérky Hany Kofránkové. Ve spolupráci s Audiostory Sám Nietzsche svého „Zarathustru“ považoval neskromně za nejlepší knihu, jaká byla vůbec kdy napsána. Nemusíme s takovým hodnocením souhlasit, ale sotva se ubráníme dojmu, že zde máme před sebou cosi neobyčejného. Svými myšlenkami o smrti Boha, vůli k moci a nadčlověku budil Nietzsche ve své době zděšení a pohoršení, a na vnímavého čtenáře budou znepokojivě působit i dnes a možná právě dnes. Nejde navíc o suchopárně odborné výklady, těch Nietzsche nikdy nebyl zastáncem – snad právě v Zarathustrovi dovedl k dokonalosti žánr filosofické básně.
Číst více
299,00 Kč Doporučená cena
V prodeji
Podobné

Detailní informace

Datum vydání 15.01.2018
Hmotnost 0,055 kg
Jazyk čeština
EAN 8594015312798
Věk od 15
Edice Audioknihy
Typ CD audio
Stopáž 6 hodin, 11 minut

Autor knihy

Friedrich Nietzsche Friedrich Nietzsche

Friedrich Nietzsche


Filolog, filosof a básník Friedrich Nietzsche (1844–1900) patří k největším filosofickým géniům nejen svého 19. století, ale bezpochyby všech dob.

Zobrazit profil autora

Vyšehrad newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.