Kuchařka levných dobrot | nakladatelství
Literatura s názorem

Kuchařka levných dobrot


Jitka Suchá

V kuchařce najdete 179 receptů, jak vařit chutně, výživně a přitom hospodárně. Autorka vzpomene i starší jídla, která jsou vynikající, ale mnohdy v mladých rodinách již zapomenutá.
Číst více
44,00 Kč Doporučená cena
Nedostupné
Podobné

Detailní informace

Počet stran 88
Datum vydání 11.06.2002
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,135 kg
Jazyk čeština
EAN 9788070215647
Věk od 15
Edice Kuchařky
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Autor knihy

Jitka Suchá Jitka Suchá

Jitka Suchá


V současnosti pracuje ve Státním zdravotním ústavu v Centru podpory veřejného zdraví. Má za sebou 23 let praxe v Gerontologickém centru, kde pracovala jako vedoucí denního stacionáře pro seniory, ale i jako lektorka různých vzdělávacích akcí. Věnovala se i vlastním projektům v oblasti vzdělávání. Pro Českou alzheimerovskou společnost připravila řadu materiálů a pomůcek ke cvičení paměti. V roce 2016 založila a dosud provozuje web s nápady pro aktivizační pracovníky, od roku 2019 se věnuje i výrobě pomůcek pro cvičení paměti pod vlastní značkou Myslivna-hry. Píše knihy s tématikou cvičení paměti, stárnutí, péče o lidi se syndromem demence atd. Žije se svým manželem a dvěma syny v Praze.

Zobrazit profil autora

Vyšehrad newsletter

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.