Literatura s názorem

Strach a úzkost a jak na ně


Radkin Honzák

Každý má svůj strach... jen s ním umět pracovat

„Každý má svůj strach…“ Tahle věta z Kiplingovy Knihy džunglí je klíčem ke všem emočním problémům z okruhu strachu a úzkosti. Z evolučního hlediska jsou strach a úzkost velmi prospěšné, protože přicházejí ve chvílích ohrožení a díky nim je lidský mozek neustále připraven čelit nebezpečí. Problém nastává, když se tyto pocity objevují v důsledku nepřiměřeně malých podnětů, nebo dokonce přicházejí samy od sebe. Je to i váš případ? Chcete se dozvědět, jak si strach a úzkost nepřipustit k tělu a vybudovat si s nimi zdravý vztah? S renomovaným psychiatrem Radkinem Honzákem poznáte téma strachu z různých úhlů a zjistíte, jak pracovat se svými emocemi i ve složitých situacích.

Číst více
269,00 Kč Doporučená cena
V prodeji
Podobné

Detailní informace

Počet stran 112
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 16.10.2023
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,278 kg
Jazyk čeština
EAN 9788076018587
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Radkin Honzák Radkin Honzák

Radkin Honzák


Radkin Honzák vedl deset let Oddělení lékařské psychologie, psychoterapie a psychosomatiky 1. lékařské fakulty UK, dodnes pracuje v IKEM v ambulanci a v transplantačním programu. Ve Vyšehradu vyšla v několika vydáních jeho kniha Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření, ohromný úspěch zaznamenal knižní rozhovor s Renatou Červenkovou Všichni žijem’ v blázinci a Psychosomatická prvouka. K aktuálním otázkám se Radkin Honzák trefně vyjadřuje na blogu na www.aktualne.cz.

Zobrazit profil autora

Vyšehrad newsletter

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.