Literatura s názorem

Zavržený


John Hart

Další drsný příběh autora strhujících thrillerů

Po delší odmlce se v plném nasazení vrací pozoruhodný americký spisovatel John Hart s románem Zavržený. Veterán z vietnamské války Jason se po několikaletém vězení vrací do rodného města, ale kvůli jeho násilnické minulosti s ním nikdo nechce mít nic společného. Jason stojí o jediné – obnovit vztahy s mladším bratrem Gibbym. Nedlouho po Jasonově návratu se najde zavražděná žena a podezření padne právě na něho, ale když je unesena další žena, začne policie podezírat i Gibbyho. Gibby se rozhodne prokázat Jasonovu nevinu, a přitom se musí nejen vyhýbat policii, ale i proniknout do Jasonova skrytého života. Poznává přitom, co utvářelo jeho bratra ve Vietnamu, důvod, proč ho obvinili, i to, proč jistý vlivný člověk chce dostat Jasona zpátky do vězení. Pravda je mnohem syrovější, než si představoval.

Číst více
449,00 Kč Doporučená cena
V prodeji
Podobné

Detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 392
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 07.08.2023
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,467 kg
Jazyk čeština
Původní název Unwilling
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jindřich Manďák
EAN 9788076018280
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

John Hart John Hart

John Hart


John Hart (* 1965) vyrůstal a žije v Severní Karolíně, kam také umístil děj několika svých románů. Za první dva z nich dostal jako jediný autor v historii dvakrát za sebou ocenění Edgar Allan Poe Award, udělované největším sdružením profesionálních autorů detektivek ve Spojených státech. Rovněž získal ceny Barry Award, SIBA Book Award a Ian Fleming Steel Dagger. Jeho knihy vyšly ve třiceti jazycích a znají je čtenáři ve více než sedmdesáti zemích.

Zobrazit profil autora

Vyšehrad newsletter

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.