Literatura s názorem

Jednoduché a zdravé cviky pro seniory


Petra Bastlová, Alice Vondrová

Druhý titul řady pro seniory.

Aktivní senior – spokojený senior. Praktická příručka pro všechny, kdo mají zájem o kvalitní prožití podzimu života. Autorka, fyzioterapeutka s letitými zkušenostmi práce se staršími osobami, se v první části knihy věnuje psychosomatice (např. dodržování rituálů, pěstování sociálních kontaktů i bezbariérové bydlení).

Druhá část se zabývá pohybovými aktivitami ve stáří. V publikaci najdeme fotografie s předváděním cviků a přesným popisem provádění. Předmluvou opatřila PhDr. Alice Vondrová.

Číst více
199,00 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 64
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 07.06.2021
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,113 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Václav Hradecký
EAN 9788076014626
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Autor knihy

Petra Bastlová Petra Bastlová

Petra Bastlová


Petra Bastlová (* 1953) je fyzioterapeutka, zabývá se léčbou bolestí lidského těla, léčebnou rehabilitací a fyzioterapií. Ve své praxi využívá metody L. Mojžíšové, měkké trakční techniky, mobilizace, metodu McKenzie, Brüggerovu terapii a věnuje se psychosomatice. Přes dvacet let pracovala v Revmatologickém ústavu, kde se podílela na výzkumných úkolech a vedla oddělení rehabilitace. Věnovala se také praktické výuce fyzioterapeutů a psaní odborných textů. Posledních dvacet let kromě soukromé praxe působí v Centru sociální a ošetřovatelské pomoci.

Zobrazit profil autora

Vyšehrad newsletter

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.