Literatura s názorem

Pozná kardiolog zlomené srdce?

To nejlepší z podcastu MUDr.ování

Lucie Šilhová

i Připravujeme

Rozhovory o zdraví se zdravým nadhledem

Pozná kardiolog zlomené srdce? Platí, že oko je do srdce okno? A existuje na děravou paměť záplata? Dva roky zpovídala publicistka Lucie Šilhová v podcastu MUDr.ování přední české lékaře a další odborníky na lidské tělo i duši. Kladla jim občas otázky nevážné, nicméně o zdraví se mluvilo převážně vážně. A také s nadhledem a profesionalitou, jež jsou vlastní nejen zpovídaným osobnostem, ale i autorce a moderátorce podcastu. Přinášíme vám výběr třiceti nejlepších rozhovorů vzniklých v rámci tohoto ojedinělého projektu.

Číst více
399,00 Kč Doporučená cena
Vychází 03.06.2024
Podobné

Detailní informace

Počet stran 248
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 03.06.2024
Formát 165x220 mm
Jazyk čeština
Ilustrátor Sabina Chalupová
EAN 9788076019812
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba brožovaná šitá s chlopněmi

Autor knihy

Lucie Šilhová Lucie Šilhová

Lucie Šilhová


Lucie Šilhová je novinářka a prozaička, od profesních začátků se kromě ryze ženských témat věnuje také medicíně, psychologii a životnímu stylu vůbec. Psala pro lifestylové magazíny Elle, Marianne a Cosmopolitan, vedla časopis Puls a přílohu Ona Dnes deníku MF Dnes. V současné době vede přílohu Styl pro ženy v deníku Právo a nadále se věnuje popularizaci medicíny. Roku 2006 jí vyšla kniha Matkou ve vyšším věku, kterou napsala s gynekoložkou Janou Stejskalovou. V roce 2019 slavila úspěch fejetonovou sbírkou Beru to na sebe, na niž navázala titulem Svedu to na tebe. S lékařkou Kateřinou Cajthamlovou vedla knižní rozhovor Zázraky jsou logické. Její poslední kniha Sukničkářky je souborem psychologických povídek ze života současných žen.

Zobrazit profil autora

Vyšehrad newsletter

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.